Rezerwacja

Zarezerwuj miejsce na parkingu przy lotnisku Poznań Ławica i bądź spokojny o swój wyjazd.

Najwygodniejszy sposób dotarcia na lotnisko to bez wątpienia jazda samochodem. Niestety, parkingi na lotniskach są bardzo kosztowne i nie każdy kierowca decyduje się na pozostawienie tam swojego pojazdu. Dlatego przygotowaliśmy ofertę ekonomicznego parkingu lotniskowego dla podróżnych, korzystających z Lotniska Poznań Ławica. Jeśli planujesz pozostawienie swojego samochodu na bezpiecznym parkingu przy lotnisku, zarezerwuj miejsce na VALET Parking już dziś!

WYBIERZ PAKIET

KROK 2 - Wybierz interesujący ciebie wariant. Pakiety różnią się między sobą rodzajem miejsca parkingowego, zakresem ubezpieczenia oraz usług dodatkowych w pakiecie.

Usługi dodatkowe

KROK 3 - Podczas gdy ty wypoczywasz na wakacjach, możemy zadbać o twój pojazd. Skorzystaj z naszych wyjątkowych usług dodatkowych. Sprawdź!

PODSUMOWANIE

KROK 4 - Poniżej znajduje się podsumowanie twojej rezerwacji. Jeżeli wszystko się zgadza, wypełnij formularz poniżej aby przejść do płatności.

Sprawdź i Potwierdź

Poniżej znajduje się podsumowanie twojej rezerwacji. Jeżeli wszystko się zgadza, kliknij "Potwierdź rezerwację".

Zarezerwowane!

Dziękujemy! Twoja rezerwacja została zarejestrowana w naszym systemie! Za chwilę otrzymasz potwierdzenie na podany w rezerwacji adres email. We wiadomości email znajdziesz także wszystkie informacje oraz instrukcje jakich będziesz potrzebować przed przybyciem na lotnisko. Życzymy udanej podróży!
Naciśnij "Zacznij od nowa" aby stworzyć nową rezerwację.