Pytania i odpowiedzi

Absolutnie! Nasz obiekt jest w pełni zabezpieczony. Oprócz całodobowej obsługi parkingu, nad bezpieczeństwem pozostawionego na parkingu mienia strzeże najwyższej klasy system alarmowy, działający 24h cyfrowy monitoring CCTV i inne urządzenia kontroli dostępu. Dodatkowo w zależności od wybranego pakietu, Twój pojazd jest ubezpieczony od szeregu potencjalnych zdarzeń parkingowych (polisa ubezpieczeniowa w T.U. PZU SA.)
Nasz parking jest czynny całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Bez względu na godzinę Państwa wylotu czy przylotu, nasza obsługa jest do Państwa dyspozycji.
Generalną zasadą jest aby pojawić się na lotnisku przynajmniej 2 godziny przed planowanym wylotem. Sugerujemy zatem aby przybyć na nasz parking dodatkowe 30 minut wcześniej. Czas ten w zupełności pozwoli Państwu na dopełnienie formalności w naszej recepcji, zaparkowanie auta, ewentualne przepakowanie bagażu a nawet na chwilę relaksu w naszym komfortowym lobby.
Nie, nie ma takiej konieczności. Rezerwacja jednak daje gwarancję iż po przyjeździe na nasz parking będzie na Państwa czekało wolne miejsce. Może okazać się, szczególnie w sezonie wakacyjnym, że nasz parking będzie w pełni zajęty. Dodatkowo dokonanie rezerwacji online przyspiesza bardzo dopełnienie formalności po przyjeździe gdyż wszystkie niezbędne dane będziemy mieli już uzupełnione w systemie. Zachęcamy do wypełnienia prostego formularza rezerwacyjnego. Nie ma konieczności opłacenia rezerwacji z góry.
Po przyjeździe na parking gdy już będą Państwo gotowi do dalszej drogi, nasze wygodne, klimatyzowane busy są do Państwa dyspozycji. Bus zawiezie Państwa wraz z bagażem bezpośrednio pod terminal odlotów. Podobnie po Państwa powrocie. Gdy już odbiorą Państwo swój bagaż wystarczy do nas przedzwonić a chwilę później nasz kierowca zjawi się by Państwa odebrać z lotniska. Transfer jest bezpłatny i trwa zaledwie 4 minuty w każdą stronę. Busy kursują na żądanie, nie trzeba więc śledzić rozkładu.
"Meet & Greet" jest usługą PREMIUM stworzoną dla klientów ceniących sobie komfort i klasę! Jeżeli nie masz ochoty na szukanie parkingu, dojazdy i transfery... to jest usługa właśnie dla ciebie! Zamiast na Parking, przyjeżdżasz wygodnie swoim autem, bezpośrednio na lotnisko pod sam terminal odlotów, gdzie powita cię nasz pomocny pracownik, który zajmie się twoim bagażem. Po przekazaniu kluczyków, twój pojazd zostanie bezpiecznie odprowadzony na nasz parking. Po powrocie, daj nam znać a chwilę później twój pojazd zostanie podstawiony bezpośrednio pod terminal przylotów!
Tak naturalnie. Dla komfortu naszych gości udostępniliśmy bardzo przestronną i komfortową poczekalnię wyposażoną w fotele, kanapy, kącik dla dzieci, telewizory HD oraz ekspres do kawy dla wszystkich podróżnych chcących zaznać chwili relaksu przed dalszą podróżą. Dla Państwa wygody dostępne są także sanitariaty z przewijakiem dla niemowląt, bezpłatne WiFi oraz maszyny ze snackami.
Przy składaniu rezerwacji, w ostatnim kroku mogą Państwo dokonać płatności z góry kartą, szybkim przelewem elektronicznym (PayU) lub tradycyjnym przelewem bankowym. Mogą Państwo także zaznaczyć opcję "Zapłacę na parkingu" po czym należność będzie można uregulować na miejscu gotówką lub kartą.
Niekoniecznie. Składając rezerwację mogą Państwo zaznaczyć opcję "Zapłacę na parkingu" po czym należność będzie można uregulować na miejscu gotówką lub kartą.
Bez obaw! Jeżeli Państwa lot zostanie w jakikolwiek sposób zakłócony, a Państwa rezerwacja nie przedłuży się więcej jak o 24h, nie poniosą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Każdy dodatkowy dzień parkowania wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 10zł/dzień. Jednocześnie jest to koszt, którym mogą Państwo obciążyć linię lotniczą z uwagi na zakłócony lot.
Naturalnie, mogą Państwo dokonywać bezpłatnie zmian w swojej rezerwacji. Zmiany terminów rezerwacji możliwe są do 24h przed planowym przyjazdem na nasz parking.
Tak naturalnie. Każdą rezerwację można anulować. Aby anulować rezerwację prosimy o kontakt telefoniczny nie później jak 24h przed planowanym przjazdem.