BEZPIECZEŃSTWO

Nasz obiekt to w pełni zabezpieczony, komfortowy parking z całodobową ochroną, najwyższej klasy monitoringiem cyfrowym CCTV oraz niezawodnym systemem alarmowym. Dodatkowym atutem jest fakt iż obiekt jest w pełni ubezpieczony. W zależności od wybranego pakietu twój pojazd będzie ubezpieczony od kradzieży i/lub uszkodzeń blacharsko-mechanicznych. Spokojna głowa, twój pojazd będzie pod dobrą opieką.

Bezpłatny Transfer

Zaledwie 4 minuty trwa bezpłatny transfer na lotnisko i z powrotem. Nasze wygodne, klimatyzowane busy odjeżdżają średnio co 10 minut dowożąc i odbierając naszych gości spod terminala odlotów. Dokładamy wszelkich starań aby podróż naszych gości przebiegała jak najbardziej komfortowo i przyjemnie.

Gwarancja najlepszej ceny!

Gwarantujemy najlepszą cenę w okolicy! Jeżeli znajdziesz lepszą ofertę na tę samą usługę, zadzwoń! dopasujemy nasze ceny! Gwarantujemy zawsze najkorzystniejsze warunki!


SPRAWDŻ NAS!

System rezerwacji online

Nad sprawnym działaniem naszego parkingu a także systemu rezerwacji czuwa najwyższej klasy system komputerowy. Dzięki niemu możesz być pewien że zarezerwowane wcześniej miejsce na 100% będzie na ciebie czekało. W każdym momencie możesz bezpłatnie dokonywać zmian w rezerwacji.

Komfortowa poczekalnia

Dla wygody naszych gości oferujemy bardzo komfortową poczekalnię gdzie można zaznać chwili relaksu przed dalszą podróżą. Do dyspozycji naszych klientów są wygodne sofy i fotele, telewizja HD, bezpłatne WiFi, toalety z przewijakiem dla niemowląt oraz automaty na napoje i snaki. Zapraszamy!

Wachlarz usług dodatkowych

Podczas gdy ty wypoczywasz, możemy zadbać o twój pojazd. Oferujemy między innymi: profesjonalne mycie samochodów, sprawdzenie stanu oraz ładowanie akumulatora, nagrzewanie i odśnieżanie pojazdów w zimie czy ładowanie aut elektrycznych. Wszystko to dla wygody naszych gości.