VALET Parking Poznań - Ławica

Nasz obiekt mieści się niedaleko Międzynarodowego Portu Lotniczego Poznań - Ławica im. Henryka Wieniawskiego. Nasz obiekt został stworzony z myślą o dostarczaniu wszystkim klientom doskonałej usługi w atrakcyjnych cenach. Nasza oferta składa się z wielu wariantów, tak aby każdy podróżny mógł dopasować rodzaj usługi do własnych wymagań.

Jeżeli szukasz najwyższego poziomu komfortu, zabezpieczenia swojego mienia oraz prestiżowych usług dodatkowych takich jak usługa "Meet&Greet", możesz wybrać Pakiet PREMIUM. Jeżeli natomiast cenisz niewygórowane stawki, nasi goście mają do dyspozycji pakiet EKONOMICZNY. Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdego klienta! Od terminala lotniska dzielą nas zaledwie 4 minuty. Naszym klientom oferujemy bezpłatny transport na lotnisko oraz na parking po powrocie z podróży. Na parkingu znajduje się ok 500 miejsc postojowych. Teren jest profesjonalnie utwardzony, ogrodzony i oświetlony. Nad bezpieczeństwem samochodów czuwa ochrona oraz monitoring. Parking działa całodobowo. 


VALET Parking gwarantuje najniższe ceny. Bez względu na to, czy zostawiasz samochód zaledwie na jeden dzień, czy na dwa tygodnie lub nawet dłużej, opłata za parking na naszym obiekcie będzie zawsze korzystniejsza niż bezpośrednio na parkingu lotniskowym. Oferujemy możliwość rezerwacji miejsc postojowych na konkretny okres poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do korzystania z naszych usług wszystkim, którzy cenią sobie wygodę, profesjonalizm oraz komfort podróżowania.
 • Meet&Greet

  Jest to usługa PREMIUM znana i ceniona na zachodzie. Jeżeli cenisz sobie ponad wszystko wygodę i komfort podróżowania, nie masz ochoty szukać parkingu oraz nie jesteś fanem transferów lotniskowych, jest to usługa w sam raz dla ciebie!

  Teraz zamiast parkować na parkingu, możesz przyjechać bezpośrednio pod sam terminal odlotów. Nasz pracownik przywita cię na miejscu oraz pomoże z bagażami. Po dopełnieniu formalności i przekazaniu kluczyków twój pojazd zostanie bezpiecznie odstawiony na nasz parking.

  Po twoim powrocie wystarczy telefon do recepcji parkingu a chwilę później nasz kierowca podstawi twój pojazd pod terminal odlotów. 


  Zapraszamy do podróżowania z klasą!

 • Dlaczego warto nam zaufać?

  Wybierając nasz parking możesz być pewien kilku rzeczy:

  • Indywidualne podejście do potrzeb każdego z naszych gości
  • Profesjonalna obsługa
  • Wyszkolony i uprzejmy personel
  • 24h ochrona twojego pojazdu
  • Darmowy transfer na lotnisko i z powrotem
  • Zawsze najlepsza cena
  • 100% zadowolenia :)